امروز: ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین خبرهای ایران و جهان

به دادرسی رای ویلموتس ایراد می گیریم

ورزش ایران تاریخ انتشار: ۹۹/۰۵/۲۷ بدون نظر   240 بازدید

اندازه فونت    
به دادرسی رای ویلموتس ایراد می گیریم
  • وکیل فدراسیون فوتبال گفت: رای ویلموتس 21 روز پس از ابلاغ گراندز آن قابل تجدیدنظر در دادگاه CAS است و رای این دادگاه متفاوت تر و منصفانه تر از رسیدگی فیفا است.

علی ملیح زاده درباره محکومیت فدراسیون فوتبال ایران به پرداخت 6 میلیون و 200 هزار یورو به مارک ویلموتس اظهار داشت: ساعت 16 امروز بود که به ما ابلاغ شد رای اولیه این پرونده به مبلغ 6 میلیون و حدود 100 هزار یورو علیه فدراسیون صادر شده است اما نکته قابل اهمیت این است که رای مذکور قطعی و نهایی نیست.

وی افزود: این رای 21 روز پس از ابلاغ گراندز آن قابل تجدیدنظر در دادگاه CAS است و قرار نیست فدراسیون فوتبال فردا پولی به مارک ویلموتس پرداخت کند و این رای قطعی و اجتناب ناپذیر باشد. رسیدگی در CAS متفاوت تر و منصفانه تر از رسیدگی فیفا است.

وکیل فدراسیون فوتبال در پرونده ویلموتس توضیح داد: قبل از اینکه بخواهم احساسات را در صحبت های خود دخیلا کنم باید بگویم احتمال نقض رای در دادگاه CAS وجود دارد زیرا ما در این دادگاه از مزیت رسیدگی استماعی و احتمالا پنل قاضیان سه نفره بهره مند خواهیم بود.

ملیح زاده تصریح کرد: اگر رای به سود ایران بود بازهم نباید هیجان زده می شدیم همانگونه که اکنون هم دچار دپریشن(افسردگی) شویم. رای پرونده قابل تجدیدنظر در CAS و در موارد استثنایی دیوان فدرال سوئیس است. اینکه بگوییم فردا فدراسیون باید مبلغ را کارسازی کند در غیر این صورت دچار محرومیت می شود به هیچ وجه پایه علمی و دادرسی ندارد.

وی ادامه داد: اطمینان می دهم با توجه به نکات ذکر شده تمام تلاش خود را انجام می دهیم و امیدوار هستیم در دادگاه حکمیت ورزش رای را نقض کنیم. این حکم از سوی یک نفر صادر شده است که با توجه به سابقه اش بیشتر به سود فوتبالیست ها و مربیان نظر می دهد. به رسیدگی فیفا ایراد شکلی جدی وارد است  و ما امیدواریم با توجه به موارد بیشماری که آرای کمیته تعیین وضعیت فیفا در دادگاه CAS  نقض شده است، بتوانیم با تجدید نظر در این دادگاه از فوتبال ایران دفع ضرر کنیم.

مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
آخرین اخبار
نظر سنجی هفت مهر
رفتن به ابتدای صفحه

P